Lyžařský kurz II.

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 01. 03. 2017

Dne 19.2.2017 se třída sekunda vydala na lyžařský kurz v čele s paní profesorkou Vintrovou, Lokajovou a panem profesorem Stavělíkem. Celá cesta začala v jednu odpoledne, kdy jsme odjížděli z Bučovic. Cesta byla dlouhá, ale nám uběhla vcelku rychle.
Kolem půl čtvrté jsme konečně dorazili do Ostružné na chatu Anežku. Po zabydlování už bylo celkem pozdě, tak jsme nelyžovali, ale šli na procházku ke sjezdovce. Po lahodné večeři, večerem s profesory a sympatickým doktorem Poláškem, kde nám Verča Andrýsková připravila zábavné hry, jsme ulehli do postele.
Ráno jsme vstali a vyrazili na svah. Tam nás profesorky rozdělily do dvou skupin a třetí skupiny začátečníků se ujal pan profesor Stavělík.


Fotogalerie


Dny nám ubíhaly rychle. Každý den jsme vstali a po snídani zamířili na svah, kde jsme byli do oběda. Po odpoledním klidu jsme se oblékli zpět do lyžařského a na svahu trávili čas do páté hodiny odpoledne. Po skupinkách jsme si mohli jít zaplavat do bazénu, než byla večeře. Každý večer připravila jiná skupina program, po kterém se pak skoro všichni rozeběhli pryč a povídali si.
Ve čtvrtek dopoledne nás zastihlo uplakané počasí, a tak se profesoři rozhodli, že zajdeme na bowling. Odpoledne už nepršelo, jenom byla mlha, kterou jsme projížděli na svahu. Zajeli jsme si závody a večer si už jen užili karneval s diskotékou.
Na kurzu bylo jenom jedno lehké zranění z vleku, takže jsme přijeli domů zdraví a v dobré náladě.

Daniela Frelichová