Pozoruhodný úspěch mladých stolních tenistů z Bučovic

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Míčové sporty, Vydáno dne: 11. 11. 2015

V Hodoníně proběhlo krajské kolo SŠH ve stolním tenisu. 29 družstev v 6 kategoriích odehrálo ve dvou halách dramatický turnaj s řadou překvapení.
Turnaje elity krajského žákovského stolního tenisu se zúčastnila i družstva Gymnázia a Obchodní akademie a ZŠ 710 z Bučovic a vedly si výtečně.
V kategorii D IV. vybojovalo trio Holíčková, Kutilová a Kohoutková krásné 2. místo za vítěznými Ratiškovicemi, ale před ambiciózní Břeclaví a Znojmem! Zejména Marie Holíčková odehrála velmi zdařilý turnaj a tradičně byla tahounem týmu.

Stejně úspěšní byli hoši ze ZŠ 710, kteří vybojovali po velmi dobrých výkonech rovněž velmi cenné 2. místo, když v dramatickém finále podlehli Břeclavi. Trojice Machaň, Navrátil, Šlampa zanechala v Hodoníně velmi dobrý dojem a zejména Machaň podal vynikající výkon.
V soutěži D V. obsadila děvčata GOA Bučovice 5. místo a hoši v turnaji H VI.B 4. místo.
Oběma bučovickým školám patří uznání za vzornou reprezentaci svých škol a města. Největší dík patří oddílu stolního tenisu TJ Sokol Bučovice, kde hned pětice účastníků kraj. kola trénuje a hraje soutěže.