Vynikající počin ,,siláků“ Gymnázia Bučovice!

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 12. 12. 2014

Velmi cenné bronzové medaile vybojovali nečekaně, ale zaslouženě hoši GB na kraj. kole SŠH v silovém víceboji v Brně. Vytvořili si řadu osobních rekordů a byli opravdovým týmem, protože dokázali drobné výpadky kompenzovat následujícími výbornými výkony.
Čtveřice Ondřej Krejčí, Marek Houšť, Jan Kyselka a Vítězslav Sobol se musela sklonit jen před ZŠ Horácké náměstí Brno (specializované sportovní třídy) a ZŠ Židlochovice. Další školy zůstaly v uctivé vzdálenosti za GB! Jednotlivce vyhrál Švec z Židlochovic.

Umístění borců GB:
8. Ondřej Krejčí
10. Marek Houšť
22. Jan Kyselka
25. Vítězslav Sobol

Náročný čtyřboj (šplh bez přírazu, trojskok z místa, shyby na hrazdě a sed/leh po dobu 30 s) dokonale prověřil kondici a sílu každého startujícího. Hoši nechali na ,,place“ vše a odměnou je jim krásný pohár (viz vitrína), medaile, diplom a hlavně pocit, že vzorně reprezentovali svou školu a to po všech stránkách!