Cenný bronz pro stolní tenistky GOA Bučovice

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Míčové sporty, Vydáno dne: 10. 11. 2014

Velmi pěkného výsledku dosáhla výprava stolních tenistek Gymnázia + OA Bučovice na krajském kole SŠH v Hodoníně. V kategorii D IV vybojovalo duo Marie Holíčková a Gabriela Kutilová bronzové medaile! Je to první krajská medaile pro školu ve stolním tenise dívek.
Cenný bod proti Hodonínu (mistr republiky!) vyhrála Marie Holíčková proti favorizované Píšťkové. Pořadí: 1. G.Hodonín, 2. G. Břeclav, 3. GOA Bučovice, 4. ZŠ Měšť. Brno, 5. ZŠ Znojmo
Výsledky:
GOA Bučovice – Gymnázium Břeclav 0:3
GOA Bučovice – ZŠ Měšťanská Brno 3:0
GOA Bučovice – ZŠ Znojmo 3:0
GOA Bučovice – Gymnázium Hodonín 1:3

Starší dívky – kat. D V vybojovaly 5. místo, když ve skupině prohrály 2x 0:3 a to opět s Hodonínem a pedag. školou Boskovice. Zabraly však v závěru a zásluhou velmi dobře hrající Lovasové porazily Znojmo 3:1 a tím získaly 5. příčku. Tým doplnily Grycová a Urbanová.
Turnaj měl velmi dobrou úroveň a byl precizně zorganizován.