Speciální číslo školního časopisu

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Školní časopis, Vydáno dne: 23. 10. 2014


Milí čtenáři,
pokud čtete tento článek, znamená to, že se vám do rukou dostalo speciální číslo školního časopisu. Okolnosti, které nás k obnově časopisu vedly, nebyly právě příznivé. Už jen proto, že za nesplnění domácího úkolu z českého jazyka by každý vyfasoval pětku. I z tohoto důvodu všichni reportéři pracovali ve stresu, někteří onemocněli, další nosili články ještě po uzávěrce a jiní dokonce zmizeli.
Toto vydání je zaměřeno na nejstarší ročník ve škole, a to právě na třídu oktávu, která se s vámi v několika příštích článcích podělí o zážitky a dojmy ze svého studia. Pokusíme se vám nastínit, co všechno jsme zažili a co může potkat i vás. V tomto exkluzivním čísle si můžete přečíst například tip na nejlepší stravovací zařízení v našem regionu, rozhovory se zajímavými osobnostmi či seznam událostí pro několik následujících měsíců.

Zjistíte, co se odehrává v našich hodinách, ale také se dozvíte nemalé pikantnosti ze zákulisí pondělní porady ve sborovně nebo z natáčení seriálu Posilovna. Proto neváhejte a čtěte dál.

Za celý redakční tým oktávy Veronika Buchtová