Školní časopis - červen 2013

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Školní časopis, Vydáno dne: 12. 06. 2013

Vážení čtenáři, milí studenti,
školní rok pomalu spěje k již tradičnímu infarktovému závěru. Jistě si všichni užíváte jízdu na kolotoči posledních písemek, zkoušení, uzavírání a opravování známek. Přesto však věřím, že si najdete alespoň krátkou chvilku k tomu, abyste si přečetli poslední vydání časopisu ve školním roce 2012/2013, jehož hlavní téma je věnované jak jinak než studentskému životu na gymnáziu, a nejen na něm. Otočte na další strany a ponořte se s námi letos naposledy do „Strastí každodenního života studenta“.
Hlavní téma je tentokrát maximálně odlehčené a nabízí názory z různých úhlů pohledu. Ať se jedná o příspěvky studentů, rozhovory s vysokoškoláky nebo již tradiční fejeton. Doufáme, že každý nalezne mezi řádky to své „pravé ořechové“.
Za sebe i celou redakci časopisu bych vám chtěl popřát co možná nejhezčí vysvědčení (i když všichni víme, že známky jsou pouze čísla a že nejdůležitější je především postoupit zase o rok výš), příjemně strávené prázdniny někde u pokud možno klidné vody, mnoho zážitků… a až na to přijde, úspěšné složení maturitní zkoušky.
Já už jsem letos po osmi letech svůj gymnaziální maraton doběhl a nezbývá mi nic jiného, než se s vámi, čtenáři, rozloučit. Gymnázium mi za dobu studia přirostlo k srdci, o školním časopisu nemluvě, proto doufám, že se s vámi budu moci ještě někdy alespoň prostřednictvím školního „magazínu“ pozdravit.

Tak tedy zase někdy příště ahoj a nashle!
Michal Marko