Školní časopis - říjen 2012

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Školní časopis, Vydáno dne: 19. 10. 2012

Vážení čtenáři, milí studenti,
zdravím všechny čtenáře našeho školního časopisu, studenty, pedagogy, rodiče a i ty, kteří se k časopisu dostali zcela náhodou. Právě otáčíte stránky prvního čísla školního časopisu v tomto školním roce. Není snad třeba ani připomínat, že náš vzdělávací institut změnil prvním prázdninovým dnem svůj název, když byla ke škole připojena obchodní akademie. Časopis však nadále zůstává ryze „gympláckým“, a tak prostřednictvím jeho stránek se budeme i nadále setkávat bez žádných velkých změn.
Sice nám někteří redaktoři odmaturovali, ale nebojte, o své oblíbené rubriky nepřijdete. Našli jsme pro Vás nové redaktory, kteří se do psaní prvních článků pustili s vervou a maximálním odhodláním.
Jako úvodní téma říjnového čísla jsme zvolili něco lehčího, nenáročného, ale zároveň čehosi, co by měl zvládnout každý středoškolák. S radostí a úsměvem proplouvat mezi hodinami, písemkami a zkoušeními. Co by to však bylo za studenta, kdyby neabsolvoval taneční hodiny?

A protože všichni žijeme v době 21. století, které stále více ovládají internetová media, budete moci už brzy číst náš časopis na webu, včetně mnoha dalších příspěvků, rozhovorů, studentských prací, barevných fotek, obrázků a animací… Už se nebudete muset bát, že při čtené tištěné verze natrhnete některou stránku nebo se k vám časopis vůbec nedostane. Předpokládáme, že webové stránky časopisu budou spuštěny během podzimních prázdnin, což je přesně za čtrnáct dní. Pokud nebudete mít co v této době dělat nebo budete jen zvědaví, můžete být první, kdo si web přečtou.
Za redakci školního časopisu bych Vám rád popřál mnoho studijních úspěchů a co možná nejlepších známek

Michal Marko