Kopaná mladších dorostenců

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Míčové sporty, Vydáno dne: 19. 10. 2012

Po dlouhé době se nám podařilo prolomit hegemonii vyškovských škol zásobovaných fotbalisty z Vyškova a Drnovic. V okresním finále 8. 10. ve Vyškově jsme porazili po přesvědčivém výkonu SOU a SPŠ Sochorova Vyškov 2:0, když obě branky vstřelil M. Vintr.
Krajská soutěž se hrála 1. 10. 2012 v Blansku a získali jsme krásné druhé místo. Postupně jsme se utkali se ZŠ Slapanice a přesvědčivě zvítězili 4:0, když jsme ještě zahodili spoustu gólových příležitostí. Branky vstřelil M. Vintr, V. Horák, l.Němec a D. Vodička. Druhý zápas 3:1 proti Gymnáziu Boskovice byl složitější. Vedli jme 1:0 po brance L.Jančíka a nadále neproměňovali jasné šance. Boskovice po náhodné brance srovnaly na 1:1 a bylo drama. V závěru jsme však byli lepší a M. Vintr dvěma brankami rozhodl. V boji o 1. místo nás čekal velmi silný soupeř, Polytechnická škola Jílová Brno, nabitá ligovými dorostenci i reprezentanty.

V prvním poločase nás zatlačili a ujali se vedení 2:0. Ve druhém poločase jsme začali hrát výborně. V tomto utkání náš nejlepší hráč, Š. Paulík, snížil na jednu branku a sahali jsme po vyrovnání. Soupeř však dal šťastnou branku a utkání skončilo 1:3. Hráli jsme tedy proti výraznému favoritovi důstojnou roli. Našim chlapcům můžeme jen blahopřát.

Hráli: Paulík Štěpán,Vodička Daniel, Horák Vilém, Němec Lukáš, Kosík Zdeněk, Posolda Michal, Prachař Patrik, Burget Michal, Marek a Ondřej Vintroví, Selinger Petr, Jančík Lukáš, Levíček Ondřej, Smažák Jiří, Žižlavský Petr a Kovařík Tomáš.