Krajské kolo silového víceboje

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 13. 04. 2012

         Ve středu 11. dubna se družstvo našich siláků vypravilo reprezentovat školu na SOŠ polytechnická na Jílové ulici v Brně.
Podle ředitele závodu Mgr. Holomka se jednalo o jeden z nejkvalitnějších ročníků v celé historii soutěže, co do kvality i počtu účastníků. Proto se není co divit, že naši reprezentanti, přes veškeré osobní nasazení a odhodlání, v zástupech specialistů dosáhli „jen“ na příčky v druhé polovině startovního pole. Prostě kraj není okres a borci, kteří skončil na prvních místech mají díky obrovským silovým dispozicím velké šance na celorepublikovém finále.
Družstvo ve složení Jan Bílek, Vilém Hujňák, Tomáš Reška a Jan Čiháček, obsadilo 13. místo ze 16 družstev a v soutěži jednotlivců 41. - Bílek, 33. - Hujňák, 45. - Reška a 46. - Čiháček ze 60 závodníků.

Závěrem je třeba zmínit i, bohužel nehonorované, první místo, které obsadil pátý člen studentské výpravy Jiří Kříž. Ten totiž, jako jediný, nastoupil pouze v kategorii jednotlivců a šel tedy mimo soutěž. Tento fakt ovšem nijak nesnižuje jeho nasazení a bodové hodnocení, které by mu zajistilo lepší, než poslední místo v závodu.
Všem, kteří věnovali svůj čas přípravě – tedy i dívkám! - mnohokrát děkujeme za úsilí a snahu.

Za šéftrenéra Petra Petrželu,
Tomáš Fiala