Adaptační kurz 1. A 2011

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Cestování, Vydáno dne: 12. 09. 2011

     
   F O T O G A L E R I E

   Na adaptační kurz jsme se všichni těšili, a tak nám brzké ranní vstávání nedělalo velký problém. Sice jsme se ještě všichni neznali, ale tušili jsme, že z nás bude dobrá parta.
Do Březové u Třebíče jsme dojeli kolem deváté hodiny a poté jsme se začali ubytovávat. Pak už přišel na řadu program. Jako první pro nás bylo připravené skákání na trampolíně. Někteří v tom byli už experti a tak jim salta dopředu a dozadu nedělala problém. Dále nás čekaly rafty, ze kterých jsme byli všichni úplně promáčení. A proč? Protože některé jedince napadlo po sobě šplíchat vodu. Ale vypadalo to, že šplíchání vůbec nikomu nevadí. Po cestě do chatek začalo silně pršet, a tak jsme měli vymyšlený náhradní plán v chatkách. Večer jsme si všichni zazpívali a zahráli různé hry.

Druhý den brzo ráno nás konečně čekalo to, na co jsme se moc těšili a zároveň se i báli, paintball. Pak si někteří vyzkoušeli lézt po lanech a po horolezecké stěně. Čekala nás i tzv. rambodráha a nakonec skok důvěry. Pak jsme si uvědomili, že adaptační kurz končí a my už musíme domů. Všem se nám to líbilo a pomohlo nám to se blíže seznámit. Teď jsou z nás skvělí kamarádi.

Za 1. A sepsali Michaela Krčková a Ladislav Knap.