Adrenalinový výlet kvinty

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Cestování, Vydáno dne: 26. 06. 2011

     
   F O T O G A L E R I E

   V pondělí 20.června 2011 se před osmou hodinou ranní sešla na vlakovém nádraží v Bučovicích třída kvinty v čele s třídní profesorkou Handrlovou a paní profesorkou Fronkovou. Cíl naší cesty byla Březová u Třebíče. Dvoudenní výlet byl zaměřen na adrenalinové aktivity.
Na místo jsme dorazili kolem poledne, kde na nás čekal instruktor Mario, s kterým jsme během pobytu zažili spoustu legrace. Po ubytování jsme se hladoví vrhli do jídelny ochutnat zdejší speciality. Neztráceli jsme čas a jako první jsme vyzkoušeli lukostřelbu, kde jsme si doslova vystříleli nárok na čisté povlečení, což se nám zdařilo. Na rambo dráze jsme prověřili svoji zdatnost a sílu. Na zdejším rybníčku jsme předvedli naše vodácké schopnosti. Po raftech jsme šli na bungee trampolínu, kde si někteří z nás vyzkoušeli salta vpřed i vzad. Navečer jsme vylezli na věž, ze které jsme se po jednom spouštěli lanovkou do rybníka. Večer byla volná zábava a hráli jsme stolní fotbal a ping pong.


Druhý den po snídani nás čekala vysoká lana a také lezecká stěna.Kluci si potom zahráli paintball. Náš instruktor si připravil překvapení v podobě týmové hry, která spočívala v posílání vejce trubkami přes les obtížným terénem. Závěrem byla možnost střelby ze vzduchovky.
Výlet se nám vydařil,zažili jsme spoustu legrace a zůstalo nám mnoho krásných vzpomínek.Tím bych chtěla za celou kvintu poděkovat především naší třídní profesorce Handrlové a paní profesorce Fronkové za skvěle prožité dva dny!!

Petra Svobodová, kvinta