Školní časopis 4-2010/2011

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Školní časopis, Vydáno dne: 15. 06. 2011

     Vážení čtenáři,čas plyne jako voda a já mám tu čest se s vámi setkat na tomto místě naposledy ve školním roce 2010/2011.
Jistě jste si všimli, že nynější vydání není tak obsáhlé jako ta předchozí. Obejdeme se tentokrát i bez některých rubrik, které se k vám vrátí zase v září a s novými pisateli. Hlavní pozornost je věnována kultuře, protože bude bezesporu jednou ze stěžejních aktivit nás všech o velkých prázdninách.
Někteří dozajista zaregistrovali slova o spojování s Obchodní akademií Bučovice, možná jste i viděli naši školu v televizi. Ano, podobné snahy zde byly i v minulosti, ale škola se ubránila. Zatím však ani v tomto případě není rozhodnutí definitivní. Každopádně vás budeme o všech novinkách týkajících se této problematiky informovat v dalších číslech časopisu.


I náš časopis prochází evolucí, a tak od září jeho chod budete moci ovlivňovat i vy, čtenáři, prostřednictvím tipů o čem psát nebo výběru hlavního témata pomocí hlasování. Zde bych vás všechny požádal o různé podněty a nejlépe o napsání vlastního článku. Každý máme své záliby a koníčky, a když si uvědomíme, že školu navštěvují téměř čtyři stovky studentů, těžko se zavděčíme všem. Věřte ale, že se snažíme časopis tvořit především pro vás!
Nezbývá mi, než popřát všem klidný zbytek dnů ve školních lavicích a na společných výletech, ale hlavně pohodové prázdniny prosluněné sluncem a nezapomenutelnými zážitky s přáteli. Na shledanou v září!
Doktor alias Filip Zachariaš