OK volejbal dívky

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Míčové sporty, Vydáno dne: 26. 03. 2011

F O T O G A L E R I E

Okresní přebor ve volejbale středních škol v kategorii dívek se uskutečnil v hale ISŠ ve Slavkově u Brna 23.března 2011. Družstvo dívek Gymnázia Bučovice svedl los hned v prvním zápase do boje s již tradičním rivalem – Gymnáziem Vyškov. Soupeř silný, velmi dobře sehraný – vždyť tým tvoří kompletní družstvo, hrající volejbalovou soutěž. K překvapení všech zúčastněných bučovická děvčata první set přesvědčivě vyhrála 15:10. Druhý set se tedy zdál jasnou záležitostí.

Vyškovské dívky se však stmelily a nastal boj o každý míč. Druhý set těsně vyhrál Vyškov 17:15. Ve třetím rozhodujícím setu naše děvčata pokazila několik míčů a překvapení se nedělo. Vyškov v "předčasném finále" vyhrál. Další utkání již naše družstvo nepustilo a na hřišti se objevily i hráčky z lavičky. Potěšujícím je však fakt, že se hrál volejbal na velmi dobré úrovni a naše děvčata tak mohou být příslibem i do budoucna.

Gratulujeme děvčatům k druhému místu v turnaji
Sestavu týmu tvořily: Nováková K.,Krištanová Š.,Vičarová H.,Vičarová D., Pejčochová M.,Hudylivová E.,Hortvíková M.,Žouželová R.,Kachlíková E.,a Kachlíková P.