Historický úspěch našich běžců

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 14. 10. 2010

Skutečně pozoruhodného úspěchu dosáhli přespolní běžci Gymnázia Bučovice, kteří vybojovali 11. října v Hodoníně skvělé stříbrné medaile v krajském kole SŠH přespolního běhu. Vítězem se stalo Biskupské gymnázium Brno.
O tento úspěch se zasloužili: 5. Bílek, 8. Reška, 9. Charvát, 13. Zezula, 24. Piňos a 25. Kořínek. Zejména výkon první čtveřice byl excelentní. Za slunečného počasí, ale na obtížné trati bylo dosaženo řady mimořádných výkonů.
Také děvčata statečně bojovala a obsadila 5. místo. Velmi dobře zaběhlo trio 15. Smolková, 17. Baštová, 22. Kachlíková. I ostatní členky týmu bojovaly zodpovědně: 26. Slezáčková, 28. Štefková.

Přítomní trenéři a odborníci označili výkon chlapeckého týmu za největší překvapení krajského kola!! U děvčat je škoda svalového zranění Andrlové, která vypadala v první fázi závodu nadějně…. Výsledky jsou pro sportovce Gymnázia Bučovice víc než povzbudivé.