Orientka - lyžařský víkendový zájezd

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 16. 02. 2010

     
   F O T O G A L E R I E

      Letošní víkendový zájezd studentů a pedagogů směřoval do Jeseníků na chatu Orientku nedaleko Rýmařova. Sjezdovka v lyžařském areálu nedaleko chaty nepatří k nejobtížnějším a tak se zde mohli účastníci zájezdu zdokonalit v carvingovém způsobu jízdy a snowbordisté využít volného terénu či malého skokanského můstku. Dvoudenní lyžování s nabídkou večerního mohlo unavit i ty, kterým se terén nezdál náročným.
Volně přístupný bazén byl svojí teplotou určen spíše otužilcům a proto si někteří nejdříve svá těla rozehřáli v sauně. Koupajících se však bylo velmi poskrovnu. Část studentů trávila večer v herně u pingpongového stolu , jiní pojali zájezd jako společenskou akci a využili volný čas k různým společenským a karetním hrám či hudebním produkcím.


Diskuse na zajímavá témata probíhala především na vícelůžkových pokojích a dlouho do noci. V některých pokojích bylo na uživatelích ráno znát, že je snídaně opravdu zaskočila svojí včasností.
Vybavení chaty bylo na vysoké úrovni a dobrá kuchyně snad uspokojila všechny strávníky. Výborné sněhové podmínky, počasí, pobyt bez úrazu a volnost ve volbě aktivit přispěly k tomu, že s odstupem času budou všichni zúčastnění vzpomínat na tyto dva dny jako na příjemně strávený víkend.

PaedDr. Zdenka Lokajová, vedoucí zájezdu