Školní časopis listopad/prosinec 2009

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Školní časopis, Vydáno dne: 27. 01. 2010

   První dva měsíce byly pro redakci a celý časopis obdobím vzniku, kdy kromě příprav na jednotlivé články jsme je museli nejdříve vymyslet a vůbec najít samotné redaktory. Myslel jsem si, že další díly už nebude tak těžké připravit, ale skutečnost mě trochu zaskočila. Proto jsem rád za úspěšné vydání i druhého čísla a děkuji všem lidem, kteří se na něm podílejí, za pomoc a aktivitu při tvorbě.
Za hlavní téma časopisu jsme zvolili taneční, jednak proto, že v průběhu listopadu a prosince proběhly dvě tradiční události, tedy prodloužená a zakončená, ale také proto, že většina redaktorů má taneční ještě v živé paměti z letošního nebo minulého roku, kdy tam sami chodili. Další skupinku článků bych už s hrdostí označil za pravidelnou rubriku a to nejenom proto, že jsou v časopise již podruhé, ale také proto, že do budoucna rozhodně plánujeme pokračovat v těchto pilířích časopisu. Mluvím o 13. komnatě, Ze života školy, Megatestu a Koutku srandy.


Do tohoto čísla jsme chtěli také zařadit článek o školní inspekci, která školu navštívila. Bohužel však stále čekáme, až inspektorát vyvěsí na internet oficiální závěry inspekce, o které bychom se rádi opřeli při tvorbě článků. Doufám, že to budeme moci zpracovat co nejdříve, než zapomeneme zážitky z jejich návštěvy.
Nezbývá, než popřát vám hodně zábavy nad stránkami již druhého čísla našeho časopisu Gym.doc

S pozdravem Roman „ChocoTUx“ Stejskal