Sportovní kurz III. 2008 - "Adventure in nature"

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Cestování, Vydáno dne: 24. 06. 2008

   F O T O G A L E R I E

Jako poslední na našem gymnáziu absolvovala svůj výlet se sportovním zaměřením třída tercie. Dvacet čtyři studentů a dva učitelé spolu strávili příjemné čtyři dny v outdoorovém rekreačním středisku Březová u Třebíče. A co všechno za tento relativně krátký čas stihli? Ze spousty nevšedních aktivit jmenujme například lukostřelbu, paintball, jízdu na raftech, lezeckou stěnu, nízká a vysoká lana, skok do prázdna a airsoft. Program také vhodně doplnily hry v lese a na louce a krátký kurz sebeobrany. Jednou z doplňkových aktivit byl i úkol sestavit příběh s využitím slov nalezených na jakémkoli nápisu v areálu. Vítězný příběh máte možnost posoudit sami.Auto Tomík

Auto Tomík bylo autem oddílového vedoucího Hupa. Hup ale neudržoval čistotu, zakazoval autu účast na démonických diskotékách a nerespektoval Tomíkovo místo v klubu Cemit. Tomík prosil, ale Hup si hrál paintball. „Škoda!“ „Škoda?“ zeptal se Hup. Tomík náhle zavřel dveře a nestřežen kouřil tradiční sýr vyrobený v mlékárně Rokytnice, Březová. Tomík se přesunul na Diskoplácek. Vypravuje se, že odchod Tomíka stanovil nová pravidla hygieny oddílového vedoucího Hupa. Tomík se přesunul zpět na Grilplácek a Hup Tomíka pravidelně čistil a pouštěl ho na vysoká lana.

 

Jen těžko se studenti shodovali na tom, která z aktivit byla tou nejoblíbenější. Každý si našel svého favorita. Troufám si ale tvrdit, že všichni si kromě drobných šrámů, které utrpěli v zápalu boje, odvezli nespočet nezapomenutelných zážitků.

 

Mgr. Martina Křenová