CORNY - atletický pohár

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 27. 09. 2007

Nejlepší studenti - atleti - naší školy 26. září 2007 reprezentovali na Corny atletickém poháru ve Vyškově. V konkurenci 6 chlapeckých a 5 dívčích celků obsadili hoši pěkné 2. místo za Gymnáziem Vyškov a dívky nestačily na celky Gymnázia Vyškov a sloučených škol SŠZZE.
V dívčí kategorii je nutno vyzvednout výkony běžkyň Evy Mikeskové, Martiny Handlířové a Marie Boudové. Výborný výkon - 140 cm - předvedla Simona Šustáčková ve výšce a obsadila druhé místo. Mladou nadějí se stala teprve terciánka Jana Baštová s výbornými výsledky v běhu a dálce. Tradičně neslabší disciplínou je vrh koulí. Pro zranění nemohla předvést maximum Iva Kroupová, přesto nastoupila a bojovala za tým ve štafetě. ==>

Hoši se „pochlapili“ nejen v běžeckých, ale i technických disciplínách. Tomáš Loucký, Jan Koudelka a Aleš Stuchlík v bězích, osobní rekord překonal Jiří Klaška ve skoku vysokém výškou 176 cm a zaslouženě zvítězil.

I další členové a členky družstev podali výkony odpovídající jejich maximům a přispěli k dobré reprezentaci naší školy na sportovním poli.