Další start Gymnázia Bučovice v republikovém finále

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Sport, Vydáno dne: 07. 04. 2007

Ve Frýdku – Místku proběhlo republikové finále středních škol ve šplhu. Do této soutěže se nečekaně probojovala děvčata z Gymnázia Bučovice.
Náročný pětikolový závod ve šplhu na tyči 4,5 metru s přírazem dokonale prověřil fyzické i technické dispozice všech družstev. Přebornický titul získala děvčata z Gymnázia Hlučín.

Kvarteto studentek Gymnázia Bučovice při své premiéře obsadilo 10. místo. V kategorii jednotlivkyň se děvčata umístila následovně: 22. Simona Šustáčková, 26. Hana Vaďurová, 31. Martina Handlířová, 32. Kateřina Hálová. Přebornicí ČR se stala Zuzana Olšáková z Gymnázia Hlučín.
I tento výsledek potvrzuje, že na Gymnáziu v Bučovicích je tělesné výchově a sportu věnována zasloužená pozornost.