Gymnasté i gymnastky Gymnázia Bučovice do republikového finále

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Gymnastika, Vydáno dne: 23. 03. 2007

Krajské kolo středoškolských her ve sportovní gymnastice v Moravském Krumlově přineslo úspěchy studentům Gymnázia Bučovice. Hoši zvítězili s obrovským náskokem před SOŠ Moravský Krumlov. V soutěži jednotlivců triumfoval Martin Rolek před Patrikem Nezdařilem a Jakubem Ševčíkem (všichni Gymnázium Bučovice). Jan Knap obsadil 9. místo.

V soutěži děvčat zvítězilo rovněž družstvo Gymnázia před ZŠ Střelice I. a ZŠ Střelice II. Mezi jednotlivkyněmi dominovala Jana Baštová před Markétou Mlčouškovou. Dobře zacvičila i Jana Kokešová, které patří 7. příčka. Mezi dorostenkami byla Jitka Spritová na 7. – 8. místě. Uvedené výsledky znamenají, že hoši i dívky Gymnázia Bučovice budou reprezentovat náš kraj v republikovém finále v severomoravském Krnově.