Juniáles 2006

Autor: administrator <wadmin(at)gymbuc.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 29. 06. 2006

     Fotogalerie      Ve středu 28. června 2006 proběhl zkušební "nultý" ročník Juniáles v Bučovicích. Jedná se o studentskou slavnost zdejších středních škol (Gymnázia a OA Bučovice) konané za podpory místního městského úřadu. Hlavní díl práce na gymnáziu ležel na organizátorkách ze třídy 2. A a jejich třídní učitelce PaedDr. Zdence Lokajové.

    Slavnost započal průvod masek, který vycházel od Gymnázia Bučovice směrem k OA a dále do parku před zámkem. Oficiální zahájení slavnosti proběhlo za přítomnosti představitelů MěÚ a předáním symbolického klíče. Hlavní náplň slavnosti tvořila většinou velmi zdařilá vystoupení jednotlivých tříd obou škol na pódiu před zámkem. Následovalo soutěžní klání vybraných sportovců reprezentujících školy.

    Akci Juniáles doplnilo Radio Petrov s Karaoke show a přichystané soutěže pro žáky MŠ. V odpoledních hodinách pokračoval sport na hřištích za gymnáziem. Nutno podotknout, že po celý den panovalo velice horké a parné počasí, které sportu příliš nepřálo. V galerii si můžete prohlédnout momentky z akce.